VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Sháníte spolehlivého dopravce pro svůj e-shop? Profigroup je tu pro vás. Zajistíme pravidelný rozvoz vašeho nadrozměrného zboží.

Stěhovací firma Profigroup navázala spolupráci s Bonami, pro níž zajišťuje rozvoz nábytku po Praze a Středočeském kraji. Také nechcete neustále řešit, kdo odveze vaše zboží? Obraťte se na nás!

Stěhujeme v Praze i okolí

Máme bohaté zkušenosti ze stěhování po Praze i jejím okolí. Stěhováním se zabýváme od roku 2012 a počet našich pracovníků i aut se stále zvyšuje. Každý měsíc přestěhujeme desítky zákazníků po hlavním městě i jiných městech, zejména ve středních Čechách.

Nově jsme také navázali spolupráci s firmou Bonami, která nabízí svým zákazníkům luxusní nábytek. Denně tak můžete naše pracovníky vídat v ulicích Prahy. A stejný servis můžete využít také pro svůj prodej.

S námi je možné se domluvit. Jsme přístupní jakékoliv diskuzi a zajistit vše pro co největší spokojenost zákazníků. Můžeme zajistit rozvoz denně, jednou týdně, jednou měsíčně... Nemusíte se bát, že se vaše zboží poškodí. Jsme naučení ze stěhování bytů a kanceláří, že se nic nesmí rozbít ani poškrábat.

Pomoc s dokončením zakázky

Nemusí se vždy jednat pouze o rozvoz. Třeba dopravu máte zajištěnou, ale vaše zboží nemá kdo donést do domu, patra, sklepa... I s tím můžeme pomoci. Zajistíme vám dostatečný počet lidí na vykládku kamionu, výnos nábytku do patra, rozmístění po budově a podobně.

Dlouhodobě spolupracujeme např. s truhláři, dodavateli zdravotnického materiálu, divadly, školami a dalšími institucemi.

Na naše kluky je absolutní spoleh. Všichni naši pracovníci mluví česky a dokáží si poradit v různých situacích. Obraťte se na nás a spojte své síly s naší značkou. Stačí nás kontaktovat.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace