VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775 Skvělou možnost představuje služba pronájem skladů. 

Proměňte svou kancelář v reprezentativní místo vaší firmy 

Kancelář je prostor, kde se setkáváte s vašimi obchodními partnery, novými zákazníky i kolegy. Je proto důležité, aby byla moderní, svěží a reprezentativní. Určitě nepůsobí hezky velké regály plné šanonů a zaprášených knih. Tyto nezbytnosti, které jsou určené k archivaci, patří buď do archivu, nebo skladu. Že nemáte takový prostor k dispozici? Pak se poohlédněte po skladové kóji nebo skladu. Naše firma PROFIGROUP nabízí svým zákazníkům malé skladové kóje o velikosti několika metrů čtverečních, které klienti využívají pro uskladnění krabic s důležitými dokumenty nebo velké sklady, kam je možné uložit vybavení a elektronika.

Pusťte se do rekonstrukce kanceláře 

Chcete mít krásnou a vzdušnou kancelář s moderním nábytkem a krásnou výmalbou? O luxusní kanceláři nemusíte pouze snít! Pusťte se do rekonstrukce právě nyní a vše, co nepotřebujete mít při ruce, uložte do stěhovacích krabic. Naše firma PROFIGROUP se kromě pronájmu skladů věnuje také stěhování. Zavolejte našim technikům a poraďte se s nimi, jak velký sklad potřebujete. Nakonec si sjednejte termín, kdy mají přijet naši stěhováci, kteří vám odvezou veškeré nepotřebné dokumenty i vybavení kanceláře. Také vám pomohou s odvezením drahé elektroniky, vybavení firmy a výrobních strojů. 

Výhody pronájmu skladů od PROFIGROUP

Objednejte si pronájem skladů právě nyní

Pusťte se do rekonstrukce své kanceláře nebo výrobní haly právě nyní a vše co aktuálně nepotřebujete, připravte na uložení do našich profi skladů. Rezervujte si u nás termín a naši stěhováci vám bezpečně odvezou inventář do vaší skladové kóje. Při stěhování jsme jištěni pojistkou odpovědnosti, proto v případě nehody jsme připraveni vyplatit náhradu škody v plné výši. 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace