VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Otevíráme sklady veřejnosti

Stěhovací firma Profigroup Plus nabízí zákazníkům od prázdnin roku 2018 nově také skladování. Po pěti letech tak rozšiřuje své portfolio služeb o další, stále více žádanou, službu.

Pro nábytek i dokumenty

Po stěhování, vyklízení a autodopravě tedy budou moct využít profesionální pracovníky Profigroup Plus už také zákazníci, kteří potřebují například rekonstruovat byt, či archivovat dokumenty ze své kanceláře. Skladování je možné od jednoho měsíce až na několik let.

Skladování s odvozem

Pro zákazníky jsou připraveny suché, větrané a 24 hodin denně zabezpečené sklady. Služba skladování od Profigroup Plus je jedinečná a v Česku unikátní. Kromě samotného skladování totiž nabízí i odvoz a opětovný přívoz věcí, vše je podloženo smluvně a zákazník má kdykoliv možnost své věci kontrolovat přes internetovou aplikaci.

Bezpečnost je zajištěna

Do skladů mají přístup pouze vybraní pracovníci Profigroup Plus. Z důvodu ochrany majetku a bezpečnosti nesmí do skladů vstoupit nikdo cizí. Veškerá činnost během uskladnění je dokumentována a zákazník je o všem důležitém informován na stránce v internetové aplikaci, k níž získá unikátní přístupové heslo.

Jak vše funguje

Zákazník má možnost určit si velikost boxu a délku skladování. Na základě jeho výběru mu pak bude nabídnuta cena za metr čtvereční. U dlouhodobějších pronájmů (od tří měsíců) má zákazník dopravu a manipulaci ve skladu zdarma. K částce za skladování tak platí už jen dobu, potřebnou na nakládku před odvozem a na vykládku při vrácení věcí.

Zavolejte pro nabídku

Máte nábytek, který už doma nepotřebujete, ale až pojedete po zimě na chalupu, tak jej využijete tam? Musíte archivovat dokumenty kvůli zákonné povinnosti? Děti vám vyrostly, ale vy chcete jejich hračky uschovat pro vnoučata? Zavolejte nám a my se o vaše věci postaráme. U vás doma nebudou zabírat místo a přitom je budete mít kdykoliv možnost vyzvednout.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace