VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování bytů

Díky nám bude pro vás stěhování radost a ne starost. Společně naplánujeme termín stěhování a probereme celý průběh. Na všem se domluvíme. V domluvený den přijedeme, věci zabalíme do krabic a dalších obalů, odnosíme do stěhovacího auta, převezeme a celý postup zopakujeme pozpátku tolikrát, kolikrát bude potřeba. Je to rychlé, jednoduché a zcela bez stresu. Stěhujeme na klíč, takže se nemusíte o nic starat. Jednoduše vypočítáváme cenu, hned víte, kolik bude stěhování stát. Vše bez skrytých poplatků za ujeté kilometry. Žádné příplatky za stěhování o víkendech, svátcích nebo v noci. Cenovou nabídku jsme schopni vytvořit po telefonu nebo rychlé prohlídce bytu. Jsme plně licencovaní a pojištění u České pojišťovny - pro každý případ. Naše stěhovací firma má tým zkušených stěhováků. Využíváme dodávky, se kterými můžeme i do center rušných měst. Nabízíme půjčení šatních boxů a krabic na stěhování zcela zdarma. Vše obalíme bublinkovou a stretch fólií pro zajištění maximálního bezpečí osobních věcí. Stěhujeme i nábytek, který si sami rozmontujeme a následně smontujeme. Už to nemůže být snadnější!

Průběh stěhování bytu

S předstihem vám zapůjčíme potřebný balící materiál. Demontujeme nábytek, odpojíme a zabalíme elektroniku. Naložíme, odvezeme a opětovně vyložíme veškeré vybavení bytu. Nábytek rozmístíme podle vašeho přání a smontujeme jej. Po stěhování vše uklidíme, odvezeme obalový materiál, popřípadě nepotřebné věci do sběrného dvora.

Dohled nad stěhováním bytu

Na celé stěhování dohlíží vedoucí party, takže se nemůže stát, že by vznikaly nejaké prostoje. Vše se zorganizuje rychle, spolehlivě a za férové ceny. Zaměřujeme se na stěhování bytů v Praze a okolí, často stehujeme ve Středočeském, Plzeňském  nebo Jihočeském kraji. Naše služby můžeme poskytnout ale po celé České republice. Stačí nám napsat nebo zavolat a my vše za vás vyřešíme.

 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace