VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Stěhování těžkých břemen

Při mnoha situacích je potřeba stěhovat těžká břemena, jako jsou velké krabice s dokumenty, klavír, nábytek nebo trezory a stroje. Stěhování těžkých břemen provádí naše těžká parta až do hmotnosti 250 kg, nicméně těžké břemeno považujeme od 100 kilogramů výše. Garantujeme pečlivé zacházení, vše důkladně obalíme, při převozu důkladně zajistíme a převezeme na nové místo. Pro každé případy jsme kvalitně pojištěni. Stěhování těžkých břemen je rychlé a za příznivé ceny, můžete se na nás spolehnout! Cenovou nabídku vyhotovíme na základě vaši poptávky. Donáška každých 15 metrů se počítá jako jedno patro.

Mezi těžká břemena patří:

DOKUMENTY

Pro stěhování většího množství dokumentů, knih a dalších věcí  z vašeho bytu, kanceláře nebo archivu, vám zdarma zapůjčíme potřebný počet stěhovacích krabic a to v dostatečném předstihu, nebo jsme schopni celou akci provést na klíč, kdy společně vytvoříme daný plán a vše provedeme samostatně k vaší spokojenosti. Přibližnou cenu si můžete vypočítat z našeho klasického ceníku, nebo nám zavolejte a náš technik vám cenu vypočítá dle informací od vás.

PIANINA

Jsme specialisti na stěhování pianin. Při tomto druhu stěhování klademe velký důraz na balení a zajištění ve voze. Lehčí pianina nosíme ve dvou lidech dle situace, například při nošení z patra nebo do patra pomáhá ještě jeden pracovník. Používáme popruhy a pro těžší kusy prkno, které se vkládá pod pianino pro případ bezpečného položení na schodech, aby nedošlo k jeho poškrábaní či poničení.

NÁBYTEK

Máte doma těžký nábytek a nevíte si rady, jak ho přestěhovat? Pro tento případ nám zavolejte a my vám pomůžeme tento problém vyřešit. Díky profesionálnímu vybavení je pro nás stěhování hračka a ještě vám ušetříme čas a možná i zdraví.

STROJE

Vlastníte stroj, který váží do 250kg, a potřebujete ho přestěhovat, ale nemáte na to lidi ani vybavení? Napište nám prostřednictvím e-mailu, nebo nám přímo zavolejte a řekněte nám podrobnosti o stroji, který budete chtít přestěhovat. Na základě vámi poskytnutých informací Vám vytvoříme cenovou nabídku a plán pro manipulaci se strojem.

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace