VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775 S tipy našich stěhováků z PROFIGROUP zjistíte, jak se přestěhovat a na co nezapomenout. Stěhování bude hračka!

Stěhování bez stresu

Ačkoliv je stěhování spojené s kompletním balením domácnosti a dalších prostor, které k vašemu bydlení patří, dá se vše zvládnout poměrně snadno. Bez stresu a rychle. Naši stěhováci z PROFIGROUP vám poradí několik užitečných tipů, jak na to. 

Zavolejte si k nám pro termín stěhování

Ze všeho nejdříve si rezervujte termín v našem diáři. Ideálně hned potom, co vám makléř zavolá termín předání klíčů. S naším technikem u vás doma proberete vaše požadavky na stěhování, spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám půjčíme a spočítá cenu. Ta je od této chvíle neměnná!

Vytvořte si časový harmonogram 

Stěhování si rozložte ideálně na delší časový úsek. Tak se vyhnete stresu a budete mít dostatek prostoru pro třídění, balení, recyklaci. 

Zbavte se nepotřebných věcí 

Zbavte se starých, nechtěných nebo zbytečných věcí. Ušetříte si čas, stres i peníze! Darováním, recyklací nebo vyhozením věcí, které nepotřebujete, snižujete množství věcí, které je nutné přestěhovat. 

Vytvořte plán balení a začněte včas 

Balení vždy trvá déle, než si myslíte, proto je lepší začít co nejdříve. Jakmile jste se zbavili všeho, co již nepotřebujete, nejlepší je začít balit zařízení místností, které používáte nejméně.

Krabice se zařízením podrobně popište 

Pro lepší orientaci nezapomeňte krabice popsat. Dále je dobré, opatřit je barevnými štítky, podle místnosti. Ložnici dejte například modrou barvu a všechny krabice, které patří do ložnice, označte modrou. 

Na balení používejte pevné krabice 

Vyhněte se umisťování předmětů do jedné větší krabice. Na těžší předměty je lepší použít samostatné malé krabice, zatímco do velkých krabic je lepší umístit lehčí předměty.

Podívejte se na naše reference, komu jsme se stěhováním v Praze a okolí v nedávné době pomohli a přečtěte si další užitečné tipy na snadné stěhování. 

 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace