VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Chystáte se přestěhovat, ale nemáte vůbec čas na balení? Nevadí! Objednejte si naší novou službu balení před stěhováním.

Doba je hektická, v práci musíte být čím dál tím více. Když se potřebujete přestěhovat, nezbývá vám čas na balení. Máme pro vás řešení.

Balení před stěhováním

My za vás veškeré balení před stěhováním obstaráme. Vy můžete normálně chodit do práce a zajišťovat chod domácnosti. My přijedeme den před stěhováním a vše během pár hodin zabalíme do krabic a fólie. Nejen, že ušetříte spoustu času, ale také budete moct všechny věci používat do poslední možné chvíle.

Balení před stěhováním je vůbec nejdelší fází celého stěhování. A dá velkou práci. Někdy vám přijde, že vám snad ve skříních a knihovnách další věci neustále přibývají. A přitom už máte zabalených spoustu krabic. To je běžná věc. Během užívání si řadu věcí zasunete dozadu a ani o nich už skoro nevíte. Při stěhování je pak objevíte.

Proto máte mnohem více věcí, než si dovedete zprvu představit. Balení před stěhováním se může protáhnout i na čtrnáct dní, pokud se jej rozhodnete dělat po práci nebo ve svém volnu. Krabice tak budete neustále přemisťovat, aby vám nepřekážely. Věřte, že objednat si službu balení před stěhováním se vyplatí.

Cena za balení před stěhováním

Každá zakázka je specifická. Některý byt dokážeme zabalit na dvě hodiny, jiný vyžaduje práci na pět hodin. Vždy však mějte na paměti, že když si necháte věci zabalit až během stěhování, tak nejen, že celý den hodně prodloužíte, ale také budete platit za balení celou partu pracovníků, která může čítat třeba i šest členů. Když si objednáte službu balení před stěhováním, platíte pouze dva pracovníky, kteří jsou navíc na balení specialisty.

Zavolejte si o podrobnosti, naši dispečeři vám vše rádi vysvětlí. Balení před stěhováním se vyplatí nejen těm, kteří stěhují větší byty, ale prostě všem, kteří nechtějí žít delší dobu mezi krabicemi.

Objednejte si naše služby balení

Kontaktujte nás na telefonu nebo mailu a my vám vše rádi nezávazně vysvětlíme. Služba balení před stěhováním, ale i samotné stěhování, je s Profigroup hračka.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace