VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775

Pan Jaroslav, kterého jsme stěhovali z bytu v Praze do rodinného domu ve Zbraslavi, vzkazuje všem, kdo se chtějí stěhovat: nezapomeňte na tyto tři věci! A objednejte si Profigroup!

"Stěhování s Profigroup bylo velmi příjemné, rychle uteklo a nic se nepoškodilo. Na mě zbylo jen vybalit věci z krabic a večer už jsem si užíval s rodinou v novém zabydleném domě," byl spokojený po stěhování s Profigroup pan Jaroslav. A zároveň radí všem, koho stěhování teprve čeká:

Na co nezapomenout při stěhování

Stěhování alespoň jednou za život potká každého z nás. Kdo se stěhuje, nesmí však zapomenout na několik zásadních úkolů, bez kterých by později mohly vzniknout nepříjemnosti. Naštěstí lze v současné době řadu věcí vyřídit přes internet a tak nemusíte chodit na přepážky nejrůznějších společností. Co tedy před stěhováním vyřídit? 

Přepište energie

Dříve, než se odstěhujete ze své původní adresy, nezapomeňte přepsat veškeré energie. V den stěhování nahlaste konečný stav elektroměru, plynoměru a vody. Samotné vypovězení smlouvy lze vyřídit přes internet, telefonicky nebo osobní návštěvnou na pobočce. Doporučená doba pro ukončení smlouvy je minimálně 15 dní před termínem stěhování. Zároveň jste povinni dodavateli energií umožnit provedení konečného odečtu spotřeby. Pokud se do bytu stěhuje nový nájemník, je výhodné, když původní majitel ukončí smlouvu a nový nájemník ji sjedná. Tyto změny jsou zdarma. 

Zajistěte si dosílku

Hlavně doručování korespondence bývá několik měsíců po přestěhování velkým problémem. Naštěstí Česká pošta umožňuje svým zákazníkům sjednat dosílku. Stačí vyplnit žádost o změně místa dodání poštovních zásilek a dohodnout dosílání pošty, která dojde na původní adresu. Zajistíte tak, že nepřijdete o důležitý dopis nebo balík. 

Zajistěte si stěhováky

Až budete znát pevný datum stěhování, nezapomeňte si objednat stěhováky, kteří vám pomohou odnosit těžké skříně i krabice. Pro stěhování v Praze a okolí doporučujeme objednat firmu PROFIGROUP. Díky působení na trhu více jak 15 let nabízí široké služby, včetně možnosti stěhování na klíč. Pro práci jsou zde stěhováci pravidelně školeni a navíc jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. Objednat si jejich služby můžete na webu nebo prostřednictvím telefonu.

----**@Articles/category.latte**---- Tento článek neobsahuje žádné produkty ----****----
Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace