VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Podívejte se na naší akční nabídku stěhování v Plzni a okolí. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a zajišťujeme stěhování bytů a domů. 

Atraktivní cenová nabídka stěhování v Plzni

Konečně jste se dočkali! Makléř vám předal klíče od vašeho nového domova a vám zbývá pouze jediné. Sehnat zkušené stěhováky, domluvit s nimi termín stěhování, vše pečlivě zabalit a nechat odvézt na novou adresu. Chcete při stěhování v Plzni ušetřit co nejvíce? Podívejte se na naší akční nabídku stěhování, kterou nabízíme právě nyní na podzim. 

Stěhování v Plzni rychle a bez stresu 

Mnohdy bývá pro majitele nemovitosti náročné sehnat stěhovací firmu, která by měla volno pro stěhování bytu či domu nyní na podzim. Pokud stěhujete v Plzni a okolí, obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Jsme velká stěhovací firma, působící na trhu více jak 16 let. Za dobu naší praxe máme zkušenosti se stěhováním bytů, domů i komerčních prostor. Při práci naše zdatné stěhováky jistí kvalitní stěhovací pomůcky, moderní stěhovací vozy a pojistka odpovědnosti. S námi máte jistotu, že se přestěhujete snadno a rychle, a to i za několik dní. 

Proč si objednat stěhování u PROFIGROUP? 

Stěhování v Plzni od PROFIGROUP

Třeba jen potřebujete přestěhovat několik krabic, možná potřebujete odvézt kromě domácnosti také vybavení z dílny, garáže a půdy. Naše stěhovací firma PROFIGROUP zvládne cokoliv. Podívejte se na naše dosavadní reference a zavolejte si o konzultaci našeho technika. Domluvte si s ním své představy o stěhování a o vše ostatní se postaráme za vás! 

 

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace