VIDEO PREZENTACE POPTÁVKA 776 776 775Nedělejte si starosti, jak co nejrychleji sbalit veškeré vybavení kanceláře a provozovny a přitom zvládnout stěhování tak, abyste nemuseli měnit otevírací dobu. 

Nejsnazší způsob pro stěhování firmy, je najít zodpovědné stěhováky

Stěhování firmy je velký nápor na nervy nejen na vás jako majitele, ale také na zaměstnance. Jak přestěhovat vše tak, aby se nic nerozbilo. Kde sehnat dostatečně velké auto, do kterého naskládáte co nejvíce věcí. A kdo vám pomůže se stěhováním těžkého vybavení

Nemusíte odpovídat na všechny dotazy. Stačí, když si na stěhování seženete profesionální stěhovací firmu, která má se stěhováním kanceláří, skladů a výrobních hal bohaté zkušenosti. Zavolejte si náš tým zkušených stěhováků z PROFIGROUP. My pro vás zajistíme odborné stěhování firem v Praze a okolí. Svěřte bez obav do našich rukou proces stěhování od začátku do konce. Kanceláře ke stěhování nejprve důkladně připravíme a poté všechny věci bezpečně a spolehlivě přepravíme.

Jak probíhá stěhování firmy u nás? 

Průběh stěhování firmy:

V určený den a čas začneme nábytek a další věci opatrně nakládat do stěhovacího vozu. Až bude vše připraveno, vyrazíme na cílovou adresu. Po příjezdu vše vyložíme a přeneseme na místo určení. Nábytek a věci rozbalíme z ochranných obalů, smontujeme a rozmístíme podle vašeho přání. Všechen balicí materiál, který zůstal po stěhování, odvezeme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci.

Kolik stojí stěhování firmy?

Cena za stěhování firmy není jednotná. Na našich stránkách máme ceník, podle kterého můžete orientačně zjistit cenu našich služeb. Konkrétní cenu za stěhování firmy vám řekne náš technik přímo na místě. Výhodou je, že tato cena je konečná. U nás nikdy nezaplatíte ani korunu navíc!

Nezávazná poptávka po stěhování

Máte zájem o stěhování nebo vyklízení? Zanechte nám poptávku a my Vám zašleme nabídku.

1125

domácností a firem jsme již přestěhovali za poslední 2 roky

95 500 km

jsme najezdili při stěhování a ostatních službách

1,1

hodnocení spokojenosti s našimi službami

1,3

hodnocení spokojenosti s našimi cenami

1

rozbitých předmětů (odškodněno z naší pojistky)

Potřebujete poradit?

Kontaktuje nás

Naše služby

Vyberte si vhodný produkt

Napište nám

Jsme Vám k dispozici

Kalkulačka

Chcete spočítat stěhování?

Kde nás najdete

Jsme tu pro Vás

Online chat

Poradíme Vám ihned

SEO optimalizace